Loading…

بیمه مسئولیت

http://allmylife.ir/wp-content/uploads/2018/07/happy-workers-ffm-بیمه-مسئولیت-بیمه-مدنی-بیمه-مهندسی-همه-زندگی-من-بیمه-بیمه-تامین-اجتماعی-allmylife.ir-.jpg
آشنایی با بیمه مسئولیت – همه زندگی من

بیمه مسئولیت

(به انگلیسی: Liability insurance) بخشی از سیستم بیمه‌های عمومی است، که به طور مستقیم در تنظیم روابط اجتماعی افراد جامعه، شناخت افراد از حقوق و مسئولیت‌های یکدیگر و تامین امنیت حرفه‌ای مشاغل و فعالیت‌ها، تاثیر گذار می‌باشد.

بطور کلی اگرچه بیمه مسئولیت، تأمینی برای اشخاص ثالث در قبال مخاطرات ناشی از فعالیت و زیست بیمه شونده می‌باشد، اما بیمه‌گذار با توجه به جبران خسارت از سوی بیمه‌گر (شرکت بیمه) آرامش و اطمینان خاطری در زمان فعالیت خود، کسب خواهد نمود.

زیر شاخه‌های بیمه مسئولیت عبارتند از: بیمه مسئولیت عمومی، بیمه مسئولیت حرفه‌ای، بیمه مسئولیت تولیدکنندگان و بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان.

 

کلوز های بیمه مسئولیت 

پوشش مکمل یا کلوز ، از اهمیت فوق العاده ای در بیمه مسئولیت برخوردار است و در برخی از شرکت ها تا ۱۰۰ % خطرات با همین کلوز ها پوشش داده میشود و ریسک آنها به شرکت بیمه منتقل خواهد شد . لذا با کلیک روی تصویر زیر ، با انواع پوشش های جانبی بیمه مسولیت آشنا شوید .

 

اگر دریافت اطلاعات با این روش برای شما سخت و سردرگم است ، در فرم پایین مطلب ، اطلاعات خود را ثبت کنید تا مشاوران کارگزاری بیمه مرکزی ، ضمن راهنمایی شما ، نرخ همه شرکت های بیمه گر را به شما ارائه دهند . 

 

منبع : ویکی پدیا 

allmylife.ir , صفحه نخست کارگزاری بیمه مرکزی , اصفهان