Loading…

یک شهروند تهرانی بر اثر برخورد صاعقه جان باخت

فارس : سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: بر اثر برخورد صاعقه با دو شهروند تهرانی یک نفر از آنها در دم جان خود را از دست داد.

مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، گفت: امروز جمعه ساعت ۱۶:۳۰ در پی رعد و برق در کوی فراز منطقه سعادت‌آباد تهران یک نفر کشته و یک نفر زخمی شد.

وی افزود: پس از برخورد صاعقه با این افراد بلافاصله یک دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام و بعد از بررسی‌های اولیه توسط نیروهای اورژانس متأسفانه مشخص شد که رعد و برق جان یک جوان ۲۵ ساله را در دم گرفته و یک نفر نیز بر اثر این حادثه مصدوم شده که بلافاصله به مرکز درمانی اعزام شد.

لینک منبع : دنیای اقتصاد

https://donya-e-eqtesad.com/بخش-سایت-خوان-۶۲/۳۳۹۵۷۸۸-بر-اثر-برخورد-صاعقه-یک-شهروند-تهرانی-جان-باخت

 

ضمن تسلیت به خانواده داغدار  ؛

این خبر تکان دهنده در این سایت ، برای افرادی درج شده است که حادثه و مرگ را فقط برای دیگران میدانند و با توجه به سبک زندگی و ثروت شان  ، مطمئن هستند که هیچ نیازی به بیمه ندارند  .

البته امیدواریم دیگر چنین اخبار وحشتناک و تکان دهنده ای نبینیم ولی واقع گرایی عاملی برای تغییر نگرش اساسی در مورد بیمه ، خصوصاً بیمه های عمر و زندگی میباشد .

 

لذا شنیدن طرح های بیمه عمر شرکت های مختلف و بررسی اجمالی آن در یک مشاوره تلفنی ۲۰ دقیقه ای و رایگان از طرف این کارگزاری معتبر ، تعهدی در خرید برای شما ایجاد نخواهد کرد . ضمن اینکه اطلاعات مفیدی در این زمینه بدست می آورید .

 

بنابراین از طریق فرم زیر میتوانید شماره و مناسب ترین زمان تماس را ارسال کنید تا یکی از مشاوران و کارشناسان متعهد این دفتر با شما ارتباط برقرار نماید .

شایان ذکر است  ، پس از تماس اول  ، هیچگونه ارتباط و پیگیری مجدد انجام نخواهد شد ، مگر به درخواست خودتان .

به امید سربلندی و سلامتی برای شما

 

 

 

.

لطفا در تکمیل گزینه های الزامی دقت فرمایید .

new line life insurance in IRAN , www.allmylife.ir , بیمه همه زندگی من است , بهترین بیمه عمر , بیمه زندگی و آتیه , بیمه زنان خانوار

فرم ارتباط با ما 

پیام شما از طریق فرم زیر ، مستقیماً به ایمیل کارگزار ارشد بیمه ارسال میگردد و در سایت ذخیره نمیشود . لذا لازم است نام مقاله را وارد کرده و سپس پیام خود را درج نمایید . 

گزینه های نام ، ایمیل و شماره موبایل اجباری نیست ولی اگر پاسخ نظر خود را میخواهید ، باید آدرس ایمیل و یا شماره موبایل خود را وارد نمایید . 

final moshaver bime karshenas bime - 01 -, همه زندگی من , www.allmylife.ir , بیمه عمر و سرمایه گذاری , بهترین بیمه عمر , بیمه تامین اجتماعی , مشاور و

ili hxghuhj nvfhvi fdli ulv و , همه زندگی من , همه اطلاعات مهم درباره بیمه عمر و سرمایه گذاری , کجا سرمایه گذاری کنم بهتر ه ؟ , allmylife.ir -