Loading…

بانک با سرمایه من چه می کند ؟

بانک با سرمایه من چه میکند ؟

آیا تابحال به مدل سود دهی در بانک ها توجه کرده اید ؟

آیا از جزییات گردش حساب اطلاع دارید ؟

new line life insurance in IRAN , www.allmylife.ir , بیمه همه زندگی من است , بهترین بیمه عمر , بیمه زندگی و آتیه , بیمه زنان خانوار

allmylife.ir , مقالات و دانستنی های بیمه در سایت کارگزاری رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ,همه زندگی من بیمه عمر

حساب بانکی چه مزیتی دارد ؟

اگر از خواندن جمله بالا نخندیدید ، احتمالاً در مورد جزئیات گردش سود در بانک چیزی نمیدانید و فکر میکند بانک امن ترین مکان برای سرمایه گذاری است . (متاسفانه)

در واقع حساب بانکی فقط برای دخل و خرج روزانه مناسب است و اگر از حساب بانکی برای سرمایه گذاری و دریافت سود استفاده میکنید ، پس از نظر آینده و استقلال مالی ، شدیداً آسیب پذیر هستید .

چرا ؟

ادامه مطلب به محاسبات پرداخته است .

 

چی میدی ؟ ! چی می گیری ؟ !

در هر کاری باید این سوال را پرسید . وقتی وارد بانک میشوید و میخواهید وام بگیرید یا وقتی میخواهید حساب سپرده افتتاح کنید ، اگر با علم و دانش مقایسه کنید متوجه میشوید که قسمت عمده ای از سرمایه های شما با سود قطعی و ثابت ، فریز میشود .

 

بانک سود مرکب ندارد (سود به سود)

محاسبه ساده ای است . اگر در ماه اول به یک میلیون تومان شما هزار تومان سود تعلق بگیرد ،

در ماه دوم باز به همان یک میلیون تومان سود میدهند و یکهزار تومان سود ماه قبل را در نظر نمیگیرند .

در صورتی که در سایر بازار ها مانند بیمه عمر و بورس تخصصی ، این سود لحاظ میشود .

 

بانک سود مشارکت ندارد

سود مشارکت یعنی ، سرمایه شما با سایر حساب ها جمع شده و مثلاً یک مجتمع تجاری ساخته میشود  ، این مجتمع فروخته میشود یا اجاره داده میشود که ممکن است تا ۵۰ % سود عاید بانک کند .

مثل شرکت سرمایه گذاری سپهر متعلق به بانک صادرات ، که اگر اینجا کلیک کنید ، چند ساختمان متعلق به این گروه را فقط در تهران خواهید دید . 

آیا بانک شما را در این سرمایه گذاری شریک میکند ؟ قطعا نمیکند ! چراکه در بانک چیزی به اسم سود مشارکت در منافع وجود ندارد . یعنی بانک همان ۱۵ درصد را به شما پرداخت میکند و برای خودش ۳۵  % میماند .

مگر اینکه سرمایه ای کلان در اختیار داشته باشید و  با بانک وارد قرارداد خاص شوید . قطعاً این نوع قرارداد ها به ثروت خاص و افراد خاص هم نیاز دارد !   و شامل همه افراد نخواهد شد .

 

اما اگر بانک سود به سود بدهد ، سرمایه شما چقدر رشد خواهد کرد  ؟

در قسمت قبل به این سوال پاسخ دادیم ، که بانک به ارقام چند صد میلیون به بالا ، سود به سود میدهد .

آنهم دو یا سه بانک هستند که چنین قرارداد هایی دارند .

اما در بیمه عمر ، ضمن تضمین اصل سرمایه شما  ، سود به سود و سود مرکب و سود مشارکت در منافع ، به سرمایه چند هزار تومانی شما تعلق خواهد گرفت .

همچنین معافیت از مالیات و بیمه شدن عمر و سلامتی شما جزیی از این قرارداد است که هیچکدام از روش های سرمایه گذاری  ، این خدمات را ارائه نمی دهند .

  • نکته مهم

اگر در وسط قرار داد با بانک نیاز به قسمتی هر چند کوچک ، از پول خود داشته باشید ، هیچ راهی جر لغو قرارداد بخواهید داشت . این یعنی کل سیستم سوددهی در بانک برای شما حذف میشود .

اما در بیمه عمر ، همیشه و هر زمان که بخواهید ، ۹۰ درصد پول شما قابل برداشت در عرض یک تا نهایتاً دو هفته میباشد . البته بدون اینکه قرارداد لغو شود . و پس از بازگرداندن این مبلغ ، قرارداد بدون هیچ خللی ، ادامه پیدا میکند . حتی میتوانید همین ۹۰ درصد سرمایه جمع شده را به صورت وام دریافت کنید و در دو یا سه سال بازپرداخت نمایید . البته چون پول خودتان است ، بدون تشریفات اداری و ضامن و وثیقه . . . 

دست به کار شوید :

و سوالات خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید تا با این روش سرمایه گذاری فوق العاده بیشتر آشنا شوید . چرا که تفاوت ها و مزایای اینکار ، در این مقاله قابل طرح نیست.

دقت کنید که ما کارگزار رسمی بیمه مرکزی هستیم . به این معنی که از یک شرکت دفاع نخواهیم کرد و مزایای همه شرکت های بیمه را درنظر گرفته ایم  ، تا پاسخگوی منافع شما باشیم .

 

لطفا در تکمیل گزینه های الزامی دقت فرمایید .

new line life insurance in IRAN , www.allmylife.ir , بیمه همه زندگی من است , بهترین بیمه عمر , بیمه زندگی و آتیه , بیمه زنان خانوار

فرم ارتباط با ما 

پیام شما از طریق فرم زیر ، مستقیماً به ایمیل کارگزار ارشد بیمه ارسال میگردد و در سایت ذخیره نمیشود . لذا لازم است نام مقاله را وارد کرده و سپس پیام خود را درج نمایید . 

گزینه های نام ، ایمیل و شماره موبایل اجباری نیست ولی اگر پاسخ نظر خود را میخواهید ، باید آدرس ایمیل و یا شماره موبایل خود را وارد نمایید . 

final moshaver bime karshenas bime - 01 -, همه زندگی من , www.allmylife.ir , بیمه عمر و سرمایه گذاری , بهترین بیمه عمر , بیمه تامین اجتماعی , مشاور و

ili hxghuhj nvfhvi fdli ulv و , همه زندگی من , همه اطلاعات مهم درباره بیمه عمر و سرمایه گذاری , کجا سرمایه گذاری کنم بهتر ه ؟ , allmylife.ir -